T.C.  Keşan Kaymakamlığı  Resmi İnternet Sayfasına Hoşgeldiniz                   
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Keşan Günlük Hava Tahmini

EDIRNE

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler  >>   İller Listesi /Haber paylaşma

 Keşan Merkez ve Belde Başkanlarının Ziyareti
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

03.09.2012 Pazartesi günü saat 09.30’da Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Mecidiye Belediye Başkanı Recep Çınar, Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı, İpsala Hacı Belediye Başkanı Cevdet Karagöz Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret etti. 

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan yaptığı konuşmada: “ 30 Ağustos tarihinde göreve başlayan Sayın Kaymakamımıza o günkü tören yoğunluğundan dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunamadık. Bu yüzden merkez belde başkanlarımızla birlikte bu ziyareti yapmayı uygun bulduk. Görevli olduğumuz süre içerisinde sayın kaymakamımızla birlikte çalışarak Keşan için en hayırlı olanı gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı yaptığı konuşmada: “Merkez ve belde başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. İlk geldiğim günden beri ifade ettiğim gibi Keşan’ı birlikte yöneteceğiz Keşan’da ortak paydada bulunan tüm kurum ve kuruluşlarla kendi bilgim ve görgüm dâhilinde bu çalışmalara katkıda bulunmaya çalışacağım kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

 
 
 
 


Bu içerik toplam 994.648 kez gösterildi, Site toplam 1.942.689 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 70 kişi geziyor.

                                             

Tel:(0284) 714 10 53 Faks: (0284) 714 24 10 - Email: info@kesan.gov.tr
Adres: Büyük Cami Mah. Cumhuriyet Mey. No:15/1 Keşan/Edirne