T.C.  Keşan Kaymakamlığı  Resmi İnternet Sayfasına Hoşgeldiniz                   
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Keşan Günlük Hava Tahmini

EDIRNE

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler  >>   İller Listesi /Haber paylaşma

 Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Ziyareti
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 

Keşan Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU ve Emniyet Müdürü Harun Çil, Milli Eğitim Müdürü Feyyaz YÜKSEL, Yazı işleri Müdürü Hasan BOZ, Kütüphane Müdürü Bülent DİZDAROĞLU, Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu Ziyaret Etti. Keşan Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU Yrd. Doç. Dr. İlknur KUMKALE ile yaptığı görüşmede yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.
 
Okulun sorunları hakkında görüşüldü. Yrd. Doç. Dr. İlknur KUMKALE okulun öncelikli olarak yurt sorunu olduğunu (YURTKUR) konu ile ilgili destek beklediklerini belirtti. Bununla ilgili olarak Keşan Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU kamuya düşen görevleri yapacak taraf olarak her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti. Yrd. Doç. Dr. İlknur KUMKALE Kaymakamlık olarak yanımızda olduğunuzu ilk günlerden hissettirdiniz dedi. Ayrıca görüşmede okulun zaman içerisinde İlçemize getirisinin de olacağı vurgulandı. Keşan Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU okulla işbirliği içerisinde ortak projelere imza atılabileceğini belirtti.
 
 Daha sonra okul binasını sınıfları, Bilgisayar laboratuarını, konferans salonunu, yemekhane ve kütüphanede incelemelerde bulunuldu.
 
 
 
 
 
 
 
Keşan Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU Yrd. Doç. Dr. İlknur KUMKALE’ye başarılar diledi.


Bu içerik toplam 994.555 kez gösterildi, Site toplam 1.942.514 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 59 kişi geziyor.

                                             

Tel:(0284) 714 10 53 Faks: (0284) 714 24 10 - Email: info@kesan.gov.tr
Adres: Büyük Cami Mah. Cumhuriyet Mey. No:15/1 Keşan/Edirne